Publikacijos
2014-09-21
Baltijos šalių informacinių technologijų naujienos2014
Remiantis atlikto tyrimo rezultatais, 2013 metais augo IT paslaugų pardavimai. Labiausiai prie šio augimo prisidėjo Tieto Baltics, BAIP Group, DEAC, Santa Monica Networks ir Elsis Group įmonės. Pajamos,gautos parduodant programinę įrangą, teikiant profesionalias ir infrastruktūros paslaugas, augo vidutiniškai tik 5%. Šį kartą Tieto tenka lyderio pozicija pagal pajamas gautas iš IT paslaugų pardavimų 2013 m. Nortal, buvusi sąrašo pirmūnė , yra antra, o Exygen Services yra trečia daugiausiai iš IT paslaugų pajamų uždirbanti bendrovė.
 
 
2013-ųjų metų apžvalgoje pateikti didžiausių Baltijos šalių IT paslaugų teikėjų penketukai pagal paslaugų segmentus: programinės įrangos vystymas, profesionalios paslaugos (sistemų integravimas ir diegimas, projektų valdymas, IT auditai, mokymai), ir infrastruktūros paslaugos (IT ūkio priežiūra, palaikymo ir valdymo paslaugos, ir pan.). Kiekvieno šių segmentų lyderiai 2013 metais atitinkamai buvo Nortal, Atea ir Santa Monica Networks Group. Taip pat apžvelgtas eksportas ir sudarytas penketukas įmonių, kurios gauna daugiausiai pajamų iš eksporto. Tokio sąrašo lyderė - Nortal.
 
 
Išsamesnė informacija pateikiama priede anglų kalba.
 
 
Daugiau informacijos suteiks: Justinas Rešitkaitė, itc@primeinvestment.lt Tel.: +370 5 2487211, mob. tel.: +370 62371161