Apie mus
“Prime Investment“ – tai Lietuvos investicinės bankininkystės įmonė, padėjusi įgyvendinti ne vieną sudėtingą ir inovatyvų susijungimo-įsigijimo ir kapitalo pritraukimo sandorį bei padedanti pirmaujančioms bendrovėms priimti strategiškai svarbius sprendimus.

Esame profesionalų komanda. Mūsų pagrindinės vertybės, kurių visada siekiame ir kuriomis besąlygiškai vadovaujamės – atsakomybė, nepriklausomybė, profesionalumas ir kūrybingumas.

Atsakomybė reiškia, kad skiriame visą dėmesį ir jėgas klientų interesams bei siekiame, kad mūsų darbo rezultatai duotų maksimalią naudą žmonėms ir kompanijoms, kuriems dirbame. Esame nepriklausomi, todėl galime objektyviai atstovauti klientų interesus, o nuolatinis profesionalumo siekis leidžia kiekvienoje situacijoje rasti optimalų sprendimą, atitinkantį individualius kliento poreikius. Kūrybingumas yra geriausias orientyras, padedantis rasti sprendimus, sudėtingose verslo situacijose.

Su klientais, partneriais ir verslo lyderiais formuojame ilgalaikius ryšius. Savo klientams padėjome sėkmingai įgyvendinti sudėtingus susijungimų-įsigijimų ir finansavimo pritraukimo projektus ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Baltarusijoje. Ilgalaikiai ryšiai su partneriais finansų rinkose leidžia mūsų klientams naudotis įvairiais finansavimo šaltiniais.